(0372) 594-134
(0372) 594-135
Головний офіс - 58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 16

Страхові правовідносини

 

 

 

Страхування покликано вберегти Ваше майно і Ваші нерви від різних життєвих неприємностей на кшталт примх природи чи дій інших осіб. В ідеалі все просто: Ви сплачуєте страховий внесок і більше не переживаєте, що хтось заллє Вашу квартиру чи на автомобіль впаде дерево. Ви також можете застрахувати Вашу цивільну відповідальність, тобто якщо Ви комусь спричините шкоду – страхова компанія відшкодує збитки за Вас, чи застрахувати Ваше життя.

Ринок страхових послуг в Україні росте, але на жаль якість таких послуг залишає бажати кращого. По статистиці, більше 80% наших громадян впевнені, що страхування (особливо обов’язкове) – ще один вид викачування коштів із простого населення. Звичайно, для такої недовіри існують причини: більше 60% громадян, які потрапили у різні нещасні випадки, не отримують належних страхових виплат, які були передбачені договором про страхування. Саме тоді і виникають судові спори.

Юристи адвокатського бюро «Софяк і партнери» - одні із небагатьох професіоналів на території Чернівецької області, які володіють досвідом та знаннями в страхових сфері.

Наше адвокатське бюро надасть Вам такі послуги, як:

- юридичні консультації з приводу обрання найбільш ефективного і доцільного способу страхування з врахуванням Ваших інтересів;

- юридичний аналіз і виявлення прихованих ризиків договорів про страхування;

- представництво Ваших інтересів у переговорах із страховими компаніями;

- представництво Ваших інтересів у страхових спорах в суді.

Укладаючи договір про страхування досить важливо отримати консультацію юриста, тому що в більшості випадків саме в договорі прописані ті умови, які в майбутньому дадуть страховій компанії можливість не платити страхові виплати Вам. Наприклад, страхуючи Вашу квартиру від пошкодження, мало хто звертає увагу, що страхуванню не підлягає облицювання стін, стелі (посипалась штукатурка, обвалилась стіна – ніхто Вам нічого не відшкодує). Якщо Вам не вдалось вберегтись від страхового випадку, а страхова компанія не виконує свої обов’язки, звертайтесь до суду і залучіться підтримкою юриста на початковому етапі судової тяганини. Чим пізніше ви звернетесь до юриста, тим важче і менше шансів у юриста Вам допомогти.

Позитивний досвід представництва інтересів наших клієнтів у страхових спорах доводить: відмовлятися від страхових послуг – це не вихід, потрібно боротися за свої права і тоді Ви дійсно відчуєте всі переваги страхування. Головне вчасна і якісна допомога.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі права захищені «Софяк та партнери», 2013р.
Розробка сайту — Brilliant IT