(0372) 594-134
(0372) 594-135
Головний офіс - 58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 16

Спори з податковими органами

Податки, податкова звітність, «спілкування» з працівниками податкового органу є без перебільшення головним болем будь-якого підприємця, чи то директора великого підприємства чи власника торгового місця. Ведення господарської діяльності, зобов’язує, час від часу, вирішувати питання, які виникають під час такого «спілкування» та потребують чітких та правильних відповідей, що є дуже проблематичним через мінливість, суперечливість та об’ємність податкового законодавства.

Досить часто працівники податкового органу приймаючи рішення розраховують на необізнаність підприємців та на їх не бажання сперечатись з державним органом. Проте, якщо Ви не хочете сплачувати безпідставно нараховані грошові зобов’язання Вам потрібні юристи-професіонали, які нададуть кваліфіковані поради, розроблять правильну та ефективну стратегію захисту та допоможуть довести свою правоту, як у податковій так і в судових органах.

Юристи адвокатського бюро «Софяк та партнери» активно співпрацюють з клієнтами по питаннях податкового права, які виникають в процесі ведення господарської діяльності. Ми як консультуємо та і надаємо практичну допомогу.

З поміж інших юридичних фірм адвокатське бюро «Софяк та партнери» вирізняється комплексним підходом до надання послуг в сфері податкового законодавства. Завдяки широкій, багатій та саме головне позитивній практиці юристи адвокатського бюро зможуть Вам забезпечити найкращий результат при вчасному зверненні. Але безумовно, постійна та комплексна юридична підтримка Вашої господарської діяльності є найкращим гарантом позитивних результатів.

Адвокатське бюро «Софяк та партнери» готові забезпечити Вам повний спектр юридичних послуг у сфері відносин з податковими органами, серед яких можна виділити:

-         консультації з питань податкового законодавства;

-         представництво інтересів клієнта в органах Податкової служби Міністерства зборів та доходів України та інших державних установах;

-         юридичний супровід перевірок податкових органів, оскарження їх незаконних дій;

-         юридичний супровід процедури адміністративного та судового оскарження рішень податкового органу;

-         юридичний супровід та представництво інтересів клієнта в судах всіх інстанцій. 

Головним для успішного ведення бізнесу в наш мінливий та законодавчо нестабільний час є юридична підтримка з боку кваліфікованих юристів. Таку підтримку Вам можуть надати юристи адвокатського бюро «Софяк та партнери».

Всі права захищені «Софяк та партнери», 2013р.
Розробка сайту — Brilliant IT