(0372) 594-134
(0372) 594-135
Головний офіс - 58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 16

Спори з митними органами

Здійснюючи зовнішньоекономічну діяльність в Україні, як юридичні особи так і фізичні особи-підприємці, досить часто стикаються з необхідністю відстоювання своїх законних прав в боротьбі із безпідставними вимогами митних органів. В таких випадках можна або погодитись з рішенням митного органу, або оскаржити його у передбаченому законом порядку. Останнє, в багатьох випадках, дозволяє відстояти порушені права суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності, уникнути незаконних стягнень та навіть кримінальної відповідальності. Таку боротьбу можна здійснювати особисто, проте, позитивних результатів швидше можна досягти за умови, що справа буде супроводжуватись професіоналами.

Виходячи з накопиченого, за багато років, досвіду захисту суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, а також детального знання особливостей митного законодавства та міжнародних договорів, юристи адвокатського бюро «Софяк та партнери» нададуть Вам якісну та кваліфіковану допомогу в боротьбі з безпідставними претензіями митників, а також забезпечать індивідуальний підхід саме до Вашої справи.

Наші клієнти, іноземні та вітчизняні компанії, великі підприємства та приватні підприємці, які довіряють нам супровід поточних питань, як в судовому так і в позасудовому порядку, у сфері митних правовідносин. Ми застосовуємо комплексний підхід до вирішення проблем, в повній мірі враховуючи Ваші інтереси та в повній мірі працюємо на бажаний для Вас результат. Професіонали-юристи адвокатського бюро «Софяк та партнери» мають значний досвід у вирішенні питань:

-         визнання недійсними рішень митних органів, в т.ч. при коригуванні митної вартості товарів, що ввозяться та класифікації товарів згідно УКТЗЕД;

-         повернення сум, надлишково сплачених митних платежів, податків та зборів;

-         визнання недійсними дій чи бездіяльності митних органів;

-         стягнення збитків, завданих незаконними діями або бездіяльністю митних органів;

-         інших категорій митних спорів.

Дуже важливим аспектом для ефективного захисту Ваших прав є надання повного пакету документів, що відносяться до справи, а також своєчасне звернення до професійного юриста з митних питань, тобто одразу після того, як відбувся конфлікт з митним органом.

Безумовно, позитивним для Вас та Вашого бізнесу є постійна, комплексна юридична підтримка та супроводження юристами адвокатського бюро «Софяк та партнери». Ми готові забезпечити Вам повний спектр юридичних послуг у сфері відносин з митними органами, серед яких можна виділити:

-         консультації з питань митного законодавства;

-         представництво інтересів клієнта в органах Митної служби Міністерства зборів та доходів України та інших державних установах;

-         юридичний супровід перевірок митних органів, оскарження їх незаконних дій;

-         юридичний супровід процедури адміністративного та судового оскарження рішень митного органу;

-         юридичний супровід та представництво інтересів клієнта в судах всіх інстанцій.

Здійснюючи експортно-імпортну діяльність в умовах непростого, суперечливого й мінливого законодавства України, дуже важливо бути завжди в курсі митних нововведень. Останні зміни законодавства, свіжа практика та досвід, ось що є головним для успішного ведення бізнесу.

Кваліфіковані юристи адвокатського бюро «Софяк та партнери» забезпечить Вас юридичним захистом та підтримкою.

Всі права захищені «Софяк та партнери», 2013р.
Розробка сайту — Brilliant IT