(0372) 594-134
(0372) 594-135
Головний офіс - 58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 16

Санація та банкрутство

За умови нестабільної вітчизняної економіки у інвесторів, власників та керівників підприємств часто виникає необхідність у реорганізації бізнесу, перерозподілі інвестицій, а іноді і припинення того чи іншого виду діяльності. В таких умовах перерозподіл власності від суб’єктів господарювання, що неефективно ведуть свою діяльність, до більш успішних та ефективних є об’єктивним та природним процесом. Досить зручним та законним механізмом такого процесу є використання законодавства про неплатоспроможність – процес ліквідації підприємства.

Банкрутство (ліквідація) підприємства є складною та тривалою процедурою, а тому для її успішного проведення необхідно витратити багато часу та сил.

Для успішного вирішення багатьох непростих питань пов’язаних з процедурою банкрутства залучаються професіонали.

Фахівці адвокатського бюро «Софяк та партнери» мають значний досвід участі в процесах врегулювання процедури банкрутства. Ми допоможемо Вам правильно обрати спосіб ліквідації, роз’яснимо її порядок та процедуру, позбавивши Вас від зайвих проблем та головного болю, пов’язаного з низькою платоспроможністю господарюючого суб’єкта.

Юристи нашої компанії мають значний досвід участі і в процесах відновлення платоспроможності боржника (санація), як на стадії досудового врегулювання, так і в судовому порядку.

Адвокатське бюро «Софяк та партнери» надає широкий комплекс юридичних послуг з питань процедури банкрутства.

-         ініціювання процедури банкрутства;

-         заявлення вимог;

-         участь у комітеті кредиторів;

-         розпорядження майном;

-         санація; 

-         ліквідація підприємства.

Всі права захищені «Софяк та партнери», 2013р.
Розробка сайту — Brilliant IT