(0372) 594-134
(0372) 594-135
Головний офіс - 58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 16

Для когось юрист-це професія, а для когось -покликання

Дуже часто випускник школи обирає майбутню професію за рекомендаціями батьків, близького оточення, з друзями за компанію, аналізуючи модні тенденції в освіті. І дуже рідко ставить перед собою питання, чого по-справжньому хоче від життя. Але вибір своєї зайнятості в житті не такий простий, це те заняття, яке буде забирати більшу частину вашого часу. Погодьтеся, витрачений час, якщо даремно, не така вже й маленька розплата. І добре, якщо вибір диктується не тільки логікою розуму, але і симпатією душі-покликанням. Адже немає нічого кращого, коли улюблена робота приносить не тільки матеріальне, а й моральне задоволення.

 Ось так з року в рік тисячі студентів підкорюють ВНЗ нашої країни і особливою популярністю користуються юридичні факультети. Програми в навчальних закладах залишають бажати кращого, викладачі в основному сумісники, бібліотечний фонд не має можливості поповнювати свої запаси новинками юридичної літератури. Такі випускники до практичної діяльності зовсім не готові. Тільки половина з усіх студентів,які отримали дипломи продовжують працювати на цьому терені, а одиниці можуть досягти реального успіху і визнання.

 З чого ж почати молодому спеціалісту? Для початку потрібно визначитися зі спеціальністю: юрист, адвокат, нотаріус, слідчий, прокурор, суддя. Зважити всі за та проти". І крім відвідування лекцій, практичних занять, займатися самоосвітою. Дуже добре, якщо з початком навчання, можна проходити стажування у юриста, адвоката і т.д. Самооcвіта- ключовий момент у будь-якій професії. Адже тільки методом спроб і помилок кожен для себе зможе знайти правильне рішення завдання, а у відповідь отримати безцінний досвід. Читайте, юридичну літературу фахівців- практиків, впроваджуйте поради в щоденну роботу, відстежуйте результат і робіть висновки. Кожен юрисконсульт, адвокат повинен розробити та створити в своєму персональному комп'ютері робочу базу, яка включає: списки юридичної літератури по всіх галузях, інформаційну базу законів, підзаконних актів, постанов судів, реєстр судових рішень, базу зразків процесуальних документів, методику і практику захисту по конкретних видах справ.

 Інвестуйте свої час, гроші в підвищення власної кваліфікації. Це найефективніший вид інвестицій. Відвідуйте тренінги, курси, семінари- там можна не тільки задовольнити свій інформаційний дефіцит, а й познайомитися з новими людьми, вивчити конкретні питання в юриспруденції. Робота над собою, самоосвіта- це те, що окупиться не тільки грошима, а й досягненнями в професійній кар'єрі.

Всі права захищені «Софяк та партнери», 2013р.
Розробка сайту — Brilliant IT