(0372) 594-134
(0372) 594-135
Головний офіс - 58000, м. Чернівці, вул. Прутська, 16

Новини

Для когось юрист-це професія, а для когось -покликання

Дуже часто випускник школи обирає майбутню професію за рекомендаціями батьків, близького оточення, з друзями за компанію, аналізуючи модні тенденції в освіті. І дуже рідко ставить перед собою питання, чого по-справжньому хоче від життя. Але вибір своєї зайнятості в житті не такий простий, це те заняття, яке буде забирати більшу частину вашого часу. Погодьтеся, витрачений час, якщо даремно, не така вже й маленька розплата. І добре, якщо вибір диктується не тільки логікою розуму, але і симпатією душі-покликанням. Адже немає нічого кращого, коли улюблена робота приносить не тільки матеріальне, а й моральне задоволення.

Детальніше...

Як Європа за Україну у суді віддувалася (справа Андрія Портнова)

Не для кого не секрет, що 26 жовтня 2015 року Андрій Портнов, колишній юридичний радник і близька людина Януковича, виграв суд щодо зняття з нього санкцій Європейського союзу.

Щоб не давати привід для різних спекуляцій на тему продажності європейських суддів, хитрого і підступного Портнова, який змусив суд ЄС прийняти рішення на свою користь,наївність європейців, що купилися на слова Портнова “ці руки нічого не крали”, пропонуємо ознайомитися із текстом рішення суду і робити самостійні висновки.

Детальніше...

Лекції Департаменту Юстиції США

Протягом  9-11 вересня працівники прокуратури та адвокати Чернівецької області взяли участь у семінарі за  “Програмою реформування кримінального судочинства та боротьби з корупцією в Україні. Для слухачів з лекціями виступили  радники з правових питань Департаменту юстиції США  Девід Девіллерс та Джеффрі Коул.

Детальніше...

Семінар “Медіа і закон”

За методичної підтримки Інституту Розвитку Регіональної Пресина базі Адвокатського об’єднання “Софяк та партнери”15 травня 2015 року відбувся семінар “Медіа і закон” в м.Чернівці. В заході взяли участь провідні журналісти Чернівецької області та правники, проводила зустріч адвокат Валентина Василівна Софяк.

Детальніше...

Софяк та партнери захистили газету "Час"

керуючий партнер Софяк Валентина та партнер адвокатського об'єднання Рудницька Тетяна захистили газету "Час" у судовому процесі.

Детальніше...

Захищено право на свободу слова

Партнери нашого юридичного бюро Софяк Валентина та Рудницька Тетяна виграли чергову справу щодо захисту ЗМІ

Детальніше...

Повернення власником майна без виконавця: злочин чи самозахист?

 eviction_articleНепоодинокими є випадки, коли перемога в усіх судах ще не означає, що рішення суду вдасться швидко виконати. Серед причин, як і бездіяльність державного виконавця, так і недоліки законодавства, які дають змогу боржнику безкінечно затягувати виконавче провадження. Звичайно, можна судитися з виконавцем, з боржником, і колись-то рішення буде виконано. Але це коштуватиме додаткових затрат, втраченого прибутку, і щонайцінніше, додаткового часу.

І в таких випадках постає питання: чи є інший вихід? Чи може власник самостійно без виконавця повернути своє майно від боржника, який володіє майном незаконно? Чи можна власнику увійти у своє приміщення, змінити замки на дверях, не очікуючи, доки виконавець «виселить» впертого орендаря? 

 

Детальніше...

Стать на зарплату впливати не буде

Українська влада вирішила зробити рівними права чоловіків і жінок відносно рівня заробітної плати і не тільки.

Дана програма розподілена на період з 2014 по 2016 рік. Поставлені такі основні завдання: забезпечити однаковою заробітною платою жінок і чоловіків, що займаються одним і тим же видом трудової діяльності, а також підвищити відсоток жінок, що обіймають керівну посаду. На даний момент близько 30% високих посад в перспективі будуть займати представники прекрасної половини, для чого потрібно ввести квоти на рівні чинного законодавства. Чоловіки ж отримають право брати 2 тижні відпустки по догляду за новонародженим.

Детальніше...

Всі права захищені «Софяк та партнери», 2013р.
Розробка сайту — Brilliant IT